Diego Costa pije po zápasoch pivo! Prečo mu to tréner Conte dovolí?

Diego Costa má v tejto sezóne skvelú formu, keď je s 12 gólmi na čele rebríčka strelcov Premier League. Naposledy rozhodol o víťazstve Chelsea 1:0 nad tímom West Bromwich Albion a po zápase si vychutnal pivo!

Futbalisti sú známi tým, že dodržiavajú, respektíve majú prikázanú prísnu životosprávu. Po zápase Chelsea s West Brom Albion sa však na webe objavili fotky, ako si Diego Costa vychutnáva pivo. A nebolo to prvýkrát. Diego to dokonca robí pravidelne. A čo na to jeho tréner Antonio Conte? Nič, práve naopak, hráčov Chelsea v pití piva podporuje, má to však háčik.

costa

Je to dobré na rehydratáciu. Po zápase si môžete dať jednu Coca-Colu alebo pivo. Pomáha to telu zotaviť sa. Ale len jeden drink, nie viac. A musíte ho vypiť ihneď po stretnutí, nie hodinu a viac po skončení duelu,”  vysvetlil taliansky kouč a na adresu svojich hráčov ďalej povedal: “Moji hráči sú dokonalí profesionáli. Nemyslím si, že kouč alebo manažér by mal svojim hráčom hovoriť, čo majú robiť a čo nie. Títo futbalisti sú ozajstní profesionáli a viem, že ich prístup bude v takejto situácii správny.”

Zdroj|Foto: Twitter, Metro.co.uk