Diego Costa si naživo poriadne rýpol do Antonia Conteho a poslal mu ironický odkaz!

Zdalo sa, že Diego Costa povesť zlého muža hodil za hlavu, no kontroverzný futbalista sa opäť vyfarbil. Antonio Conte zrejme vedel, čo robí, keď španielskemu reprezentantovi odkázal, že s jeho službami už viac neráta. 

Po tom, čo sa Diego Costa v minulej sezóne stal najlepším strelcom Chelsea a 20 gólmi v Premier League pomohol mužstvu k domácemu titulu, prišla správa o ukončení spolupráce medzi ním a Antoniom Contem ako blesk z jasného neba. Za všetko zrejme môže povaha Brazílčana reprezentujúceho Španielsko.

Diego Costa bol široko-ďaleko známy svojím agresívnym chovaním nielen voči súperom, ale aj v kabíne. Toho si bol vedomý aj taliansky tréner “The Blues” Antonio Conte a aj preto mu oznámil, že v nasledujúcej sezóne s ním nepočíta. To Costu očividne zasiahlo a ešte stále sa s tým nezmieril. Dôkazom je aj jeho nedávne vyvádzanie v živom vysielaní na Instagrame. Costa, oblečený vo svojom starom drese Atlética Madrid, sa zabával vo svojej rodnej Brazílii na pouličnej párty a v živom vysielaní trénerovi Chelsea adresoval niekoľko uštipačných poznámok. Medzi nimi oslovil aj Cesca Fábregasa, ktorému s poriadnou dávkou irónie odkázal: “Objím za mňa Conteho.”

Po tomto je už zrejme nadobro jasné, že Costu v drese Chelsea neuvidíme, avšak celá udalosť mohla naznačiť, kam povedú kroky 28-ročného útočníka. Ten sa už niekoľkokrát vyjadril k svojej láske k Atléticu Madrid, ktorého dres mal na sebe. Po tom, čo “Los Colchoneros” dostali polročný zákaz pripisovania nových hráčov na súpisku, sám Costa s prestupom týmto smerom nerátal, no žeby si to Diego napokon rozmyslel a do januára predsa len vydržal?

Diego Costa a časť z jeho živého vysielania

Zdroj: Espnfc.com, YouTube.com | Foto: Twitter