Diego Costa v Chelsea končí: Tréner Conte mu to oznámil zvláštnym spôsobom!

Zdá sa, že španielsky reprezentačný útočník Diego Costa v Chelsea končí. A to aj napriek tomu, že sa v uplynulej sezóne stal s 20 gólmi najlepším strelcom klubu a výrazne pomohol Chelsea k titulu. Tréner Antonio Conte mu mal SMS-kou oznámiť, že s jeho službami už neráta.

Sám Diego Costa po priateľskom zápase Španielska s Kolumbiou novinárom povedal: “Conte mi poslal správu, v ktorej mi oznámil, že so mnou už viac nepočíta. Zdá sa, že som nemal dobrú sezónu. Ak ma po všetkom, čo som pre klub urobil, v tíme nechce, musím si hľadať nový klub.”

Na otázku, či ho kontaktoval aj niekto iný z klubu, odpovedal: “Nie, ale ak vás kontaktuje tréner s tým, že ste nechcený, musíte odísť.” Len nedávno sa Costa vyjadril, že by sa rád niekedy vrátil do Atlética Madrid, avšak prestup k “Los Colchoneros” je momentálne kvôli ich zákazu dopisovania nových hráčov na súpisku veľmi nepravdepodobný (Atléticu zákaz vyprší v januári 2018). S touto možnosťou zrejme neráta ani sám brazílsky rodák Costa: “Ísť do Atlética by bolo pekné, no musím o tom popremýšľať. Budúci rok sú Majstrovstvá sveta a ja si nemôžem dovoliť nehrať tri či štyri mesiace,” dodal zjavne rozčarovaný a sklamaný Diego Costa.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter