“Dokonalý hráč stvorený pre Real Madrid.” Cena je šialená, ale…

Prestupové okno bude a vlastne už teraz je v znamení veľkých prestupov. Werner do Chelsea, Hakimi do Interu a Sané do Bayernu. To však nie je koniec veľkolepým prestupom. Jedným z najvyhľadávanejším a najžiadanejším hráčom na trhu je Kai Havertz.

21-ročný záložník Bayeru Leverkusen je spájaný predovšetkým s prestupom do Chelsea. Cena za neho je však privysoká a je veľmi otázne, či bude majiteľ londýnskeho klubu ochotný položiť na stôl trojcifernú sumu. Rysuje sa teda šanca pre ostatných. Oliver Bierhoff, riaditeľ nemeckej futbalovej asociácie (DFB) si vie Havertza predstaviť predovšetkým v jednom klube.

kai havertz

“Je to jednoducho hráč pre Real Madrid. Mladý hráč, ktorý však má všetko: veľkú dávku talentu, techniky, dobrej fyzickej kondície. Je to kompletný hráč, ktorý bude veľmi dôležitý pre nás a celý Nemecký futbalový tím,” predpovedá bývalý útočník. “Neviem kde prestúpi, ale dúfam, že bude perfektnou oporou nášho repre tímu,” dodal Bierhoff.

Mal by teda Florentino Pérez ako prezident madridského klubu staviť kartu na Havertza? Športový riaditeľ Leverkusenu Rudi Völler sa vyjadril jasne, že na ponuku pod 100 miliónov eur ani nebude reagovať. No pre Real by to bola neuveriteľná posila, ktorá môže zabezpečiť “Los Blancos” tituly. Čo vy na to? Zahlasujte si v našej ankete.

[poll id=”373″]

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter