Doplatí Neymar na svoje správanie? Začala sa ním zaoberať UEFA!

Odvetný zápas osemfinále Ligy majstrov medzi PSG a Manchestrom United priniesol kontroverziu v podobe pokutového kopu v záverečných minútach zápasu. To nezvládol Neymar, ktorý si nedal servítku pred ústa a ostro skritizoval rozhodcov a VAR. Teraz mu hrozia následky.

Podľa brazílskeho útočníka nariadili penaltu pre “Červených diablov” v nadstavenom čase nesprávne. Aj preto si na sociálnej sieti neodpustil tvrdé slová kritiky, kde nešetril aj nadávkami.

UEFA to nenechala bez povšimnutia a poverila dvoch členov etickej a disciplinárnej komisie, aby začali vyšetrovanie komentárov bývalého futbalistu FC Barcelona. Rozhodnutie o jeho prípadnom potrestaní by malo byť vonku 28. marca 2019. Zaslúži si podľa vás trest, alebo mal pravdu?

Var totiž do futbalu priniesla viacero kontroverzných momentov. Len nedávno sa o veľký škandál postaral tento systém v Španielsku. Aby toho nebolo málo, v zápase FC Barcelona proti Olympique Lyon podľa opakovaných záberov taktiež nesprávne rozhodol v prospech domáceho celku, ktorý tak dostal možnosť zahrávať pokutový kop.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter