Dve vytúžené posily: Ako bude po nich vyzerať zostava ManUtd?

Manchester United je opäť na koni, čo je pripisované predovšetkým príchodu Bruna Fernandesa. Ten stireľa góly, vytvára šance, pričom v spolupráci s ďalšími ofenzívnymi hráčmi klubu a znovuzrodeným Pogbom môžu dosiahnuť veľké veci. Môže však svoju silu Manchester United ešte navýšiť?

Legendárny Paul Scholes, ktorý za klub odohral v rokoch 1993-2013 celkovo 718 duelov a strelil 155 gólov verí, že dve posily by mohli červených diablov katapultovať až na úroveň Liverpoolu. Koho má na mysli?

„Keď prestúpil do Nemecka a videl som ho hrať, pýtal som sa sám seba, prečo United zaňho nezaplatili, čo klub (Salzburg) požadoval. Verím, že stále môže byť dosiahnuteľný, no tentokrát za veľké peniaze. No prečo nie? Jeho zisk by mohol byť reálny,“ povedal na margo nórskeho mladíka Haalanda, ktorého si vie predstaviť ako výraznú posilu.

Druhým dôležitým elementom má byť kvalitný stredný obranca, pričom jeho meno Scholes nevyslovil. V médiách sa však veľmi často spomína v súvislosti s prestupom do anglickej Premier League meno skvelého senegalského stopéra Kalidou Koulibalyho. 29-ročný futbalista je už od roku 2014 oporou Neapolu a vzhľadom na jeho vyšší vek by nemusel stáť teoreticky až tak veľa peňazí, ako napríklad van Dijk či Maguire.

„Naozaj si nemyslím, že sme milión míľ vzdialený od Liverpoolu, pričom ziskom týchto hráčov by sme mohli byť schopní bojovať s nimi,“ doplnil Scholes.

Ako by mohla vyzerať zostava Manchestru United?

Na lavičke by boli samozrejme pripravení aj hráči ako Lindelof, Shaw, Matić, McTOminay, Pereira, Mata, James či Greenwood.

Zdroj: Sportskeeda.com | Foto: Twitter, Chosen11.com