Eden Hazard do Realu Madrid? Všetko môže PREKAZIŤ Neymar!

Po tom čo Cristiano Ronaldo opustil v lete Real Madrid a namieril si to do Juventusu, nenašli v hlavnom meste Španielska stále poriadnu náhradu za ich hviezdneho útočníka. V lete by sa to však mohlo zmeniť. Otázne však naďalej je, kto by mohol túto medzeru vyplniť.

Svoj blízky vzťah k Realu Madrid už dlhšiu dobu netají hviezdny belgický krídelník Eden Hazard. Prípadná neúspešná sezóna s Chelsea FC by mu jeho rozhodnutia mohla uľahčiť a v lete by sa mohol rozhodnúť prestúpiť na Santiaga Bernabéua. Je tu však jedna vec, ktorá by tomu mohla zabrániť a to prípadný príchod Neymara.

Ak by sa k “Los Blancos” pripojil brazílsky útočník, pre Hazarda by to pravdepodobne podľa Don Balon znamenalo stopku v jeho snahách zahrať si za Real Madrid. Madridský prezident Florentino Pérez je známy tým, že by pred hráčom Chelsea FC radšej uprednostnil útočníka PSG Neymara.

Odpoveď dostaneme až v lete. Všetky karty však môže zamiešať aj Mauro Icardi. Ten prišiel v milánskom Interi o kapitánsku pásku a problémy ho stáli aj nomináciu do zápasu Európskej ligy. Preto sa špekuluje že by sa v lete mohol rozhodnúť odísť a hlavným adeptom na jeho kúpu je Real Madrid.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter