ÉRA Barcelony bez Messiho začala: TOTO je jej 7 najlepších hráčov!

Fanúšikovia sa už celé roky pýtali, ako bude jedného dňa vyzerať FC Barcelona bez Lionela Messiho. Toto obdobie je tu. Argentínsky kanonier je hráčom PSG a Katalánci majú za sebou prvé tri kolá novej sezóny, v ktorých si na konto pripísali bilanciu 2-1-0 a skóre 7:4.

Teraz nás čaká dvojtýždňová reprezentačná prestávka. Prvé tri kolá pred ňou tak možno považovať za akýsi “štart ročníka”. Šancu v drese Barcelony dostalo za toto krátke obdobie hneď dvadsať futbalistov. Ktorí z nich sú podľa renomovaného portálu Whoscored tými zatiaľ najlepšími?

Najvyššie hodnotenia dostáva holandský stredopoliar Frenkie de Jong, ktorého aktuálna známka 7,88/10 je vôbec najvyššia aj vrámci celej La Ligy. V elitnej sedmičke, za ktorou je následne už “istá priepasť”, sa nachádzajú aj Depay, Braithwaite, Piqué, Grezmann, Alba a Roberto.

Do zostavy ale zo zdravotných dôvodov ešte nestihli naskočiť Fati, Dembélé či Aguero, podobne tak ešte ani minútu neodohral Coutinho. Kto bude napokon TOP hráčom sezóny FC Barcelony v začiatkoch éry bez Messiho?

Zdroj: Whoscored.com | Foto: Twitter