Ex-útočník: Messi je 1,5-metrové decko, ktoré by mal ON prefackať!

Veľký škandál a pobúrenie vyvolali vo futbalovom svete dehonestujúce slová bývalého francúzskeho reprezentačného útočníka Christopha Dugarryho. Možno chcel len upútať na seba pozornosť, ale týmito vyhláseniami len pobúril verejnosť.

48-ročný bývalý hráč Bordeaux, AC Milána, Barcelony a ďalších klubov sa vyjadril na tému trápenia Antoineho Griezmanna v tíme “Blaugranas“. Podľa Dugarryho by mal jeho krajan konať razantne a išiel si veci vydiskutovať s Messim: “Čoho sa Griezmann bojí? Decka, ktoré ma tak 1,5 metra a je poloautistické? Už rok hovorím, že má s ním problém,” vyjadril sa víťaz MS z roku 1998.

Francúz však neostal len pri týchto slovách. “Všetko čo by mal Griezmann urobiť je len ukázať v istom momente, že má guráž. Mal by jednoducho prísť ku Messimu a udrieť ho do tváre. Je pravdou, že by mu mal Messi viacej prihrávať, ale nie som z toho prekvapený. Griezmann stráca lopty, nehrá s pokojom. Mali by si to obaja vydiskutovať,” navrhol napokon Duggary.

Slová tohto Francúza však poriadne otriasli verejnosťou. A veru túto kritiku si určite zaslúžil, lebo nielen že neprejavil absolútny rešpekt voči osobe Lionela Messiho, ale pritom aj urazil deti s autizmom. Za svoje slová sa neskôr ospravedlnil na sociálnej sieti Twitter.

dugarry

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter