Fans Atlética bučali na Ronalda: Ten ich zotrel jedným GESTOM! (VIDEO)

Už 17. decembra minulého roka pri žrebe osemfinálových dvojíc Ligy majstrov bolo jasné, že niektoré zápasy budú o čosi viac vybičované než tie ostatné. Vyžrebovaná dvojica Atlético Madrid – Juventus FC je toho dokonalým dôkazom.

Dôvodom napätej atmosféry mal byť hviezdny Cristiano Ronaldo, ktorý sa ešte v drese Realu Madrid stal hneď niekoľkokrát katom “Los Colchoneros”. Predpoklady sa naplnili a beznádejne vypredaný štadión Wanda Metropolitano v Madride bučal pri každom dotyku CR7 s loptou.

Portugalský superstrelec sa však s pokrikmi fanúšikov Atlética vysporiadal po svojom. V jednom momente im totiž rukou jasne ukázal číslo 5. Päť vztýčených prstov malo symbolizovať 5 trofejí v Lige majstrov, ktoré Cristiano Ronaldo získal. Atlético Madrid ako klub vo svojej 115-ročnej histórii doposiaľ v tejto súťaži nevyhralo ani raz.

Malú vojnu názorov tak jasne vyhral Ronaldo. Na ihrisku ale bitku vyhral madridský klub, keďže po góloch Giméneza a Godína napokon zdolal Juventus 2:0 a do odvety si vytvoril skvelú pozíciu.

Odpoveď Cristiana Ronalda na bučanie fans Atlética

Cristiano Ronaldo

Zdroj|Foto: Twitter