Fans Brazílie zúria: Neymar sa zachoval ako totálny sebec a zahodil tutovku! (VIDEO)

Kvalifikácia na MS 2018 v Rusku vrcholí a veľký boj o posledné miestenky sa odohráva aj v juhoamerickej kvalifikačnej skupine. To však neplatí pre Brazíliu, ktorá si zabezpečila miestenku už v dostatočnom predstihu.

Doposiaľ posledný zápas odohrali “Kanárici” v Bolívii, kde iba remizovali 0:0. Brazília však siahala na víťazstvo a zahodila množstvo šancí. Niekoľko ich spálila aj najväčšia hviezda tímu Neymar Jr. Ten od vlastných fanúšikov schytal poriadnu dávku kritiky, najmä za riešenie situácie v 43. minúte, kedy sa po jednom z brejkov rútil na brankára iba on a jeho spoluhráč Paulinho (číslo 15).

Ak by Neymar prihrával napravo postavenému Paulinhovi, ten by loptu upratal do opustenej brány. Hráč PSG sa ale rozhodol pre individuálne riešenie, ktoré mu nevyšlo podľa predstáv. Lopty sa však zmocnil opäť a znova mohol prihrať Paulinhovi v lepšej pozícii. Neymar to zasa zobral na seba, no trafil len na bránkovej čiare postaveného obrancu. Lopta sa k nemu dostala aj do tretice a v tom momente mohol prihrať nabiehajúcemu hráčovi s číslom 2 na chrbte Danimu Alvesovi.

Neymar znova zakončil, avšak neúspešne. Brazíliu strata bodov vôbec mrzieť nemusí, no fanúšikovia päťnásobných majstrov sveta mali po zápase na najdrahšieho hráča histórie ťažké srdce.

Neymar a jeho spálená šanca proti Bolívii

Zdroj|Foto: Twitter