Fans United sa smejú a plačú zároveň: Toto vyprodukoval 100-miliónový Pogba! (VIDEO)

0
1

Sen fanúšikov Manchestru United o zisku “ušatej trofeje” v tejto sezóne sa definitívne rozplynul. “Červení diabli” totiž v odvetnom osemfinálovom zápase Ligy majstrov na domácej pôde nestačili na španielsku Sevillu.

O postupe tímu z Andalúzie rozhodol striedajúci Wissam Ben Yedder, ktorý sa presadil už po necelých dvoch minútach od svojho príchodu na ihrisko. Francúzsky útočník o štyri minúty pridal ďalší klinec do rakvy anglického mužstva a o postupujúcom bolo rozhodnuté. Na konečných 1:2 z pohľadu Manchestru ešte upravil Romelu Lukaku.

Fanúšikovia United bezprostredne po zápase neskrývali sklamanie a okamžite sa pustili do kritiky. Poriadnu dávku výčitiek schytal kouč José Mourinho a aj niekdajší najdrahší hráč sveta Paul Pogba. Pogba prišiel na ihrisko v 60. minúte za otvoreného stavu 0:0, keď nahradil Belgičana Fellainiho. 24-ročnému stredopoliarovi však stretnutie absolútne nevyšlo.

Pogba, ktorý klub vyšiel na 105 miliónov €, okrem jednej peknej strely zo svojho umenia nepredviedol absolútne nič, ba práve naopak. Po jeho príchode začala Sevilla na ihrisku čoraz viac dominovať a tlak napokon pretavila do dvoch gólov.

“Červení diabli” sa chceli ešte v nadstavenom čase pokúsiť o zázrak, avšak v tom prišlo vyvrcholenie Pogbovho výkonu. Francúzsky reprezentant totiž nikým neatakovaný pokazil na oko úplne jednoduchú prihrávku. Frustrovaní fanúšikovia Manchestru United po tomto momente na sociálnych sieťach nenechali na Pogbovi jedinú nitku suchú a väčšina z nich si kládla tú istú otázku – je tento hráč hoden 105 miliónov eur? Nuž, aj majster tesár sa niekedy utne.

Zbabraná prihrávka Paula Pogbu

 
Niektoré reakcie fanúšikov United: “Pogba bol podpísaný práve pre takéto veľké chvíle, keď potrebujete streliť dôležitý gól v posledných momentoch vo vyraďovacej fáze Ligy majstrov. Zahodených 100 miliónov…” (používateľ @robboGTFC)
 
“Tá “prihrávka” na konci od Pogbu ? nemôžem pochopiť, ako to mohlo byť tak zlé. Pod žiadnym tlakom kohokoľvek s voľným priestorom na prihrávku ??” (@JamesWhyte8)
 
“Toto je to, čo dostanete za 90 miliónov £… Hráča (Pogbu), ktorý nevie prihrať ??” (@Yousaf_S_1987)
 
“Pogba=£89 000 000, tá prihrávka=NA NEZAPLATENIE. LMAO!!!” (@yawyoofi)
 
Zdroj|Foto: Twitter.com