Fanúšikovia Arsenalu v šoku: Arséne Wenger rozhodol o svojej budúcnosti v klube!

0
2

V posledných rokoch sa čoraz viac skloňoval odchod Arséna Wengera z Arsenalu a po najhoršej sezóne za uplynulých 21 rokov tieto dohady ešte viac nabrali na obrátkach. Množstvo fanúšikov si prialo odchod francúzskeho lodivoda. Ten mal včera rozhodnúť o svojej budúcnosti.

Arséne Wenger sa mal údajne včera stretnúť s majiteľom Arsenalu Stanom Kroenkem, kde došlo k ústnej dohode o predĺžení kontraktu o ďalšie dva roky. Oficiálne stanovisko má vyjsť zajtra. S informáciou prišiel uznávaný novinár BBC David Ornstein, ktorý ju zverejnil na svojom Twitteri.

Informácia okamžite vyvolala vlnu nevôle medzi fanúšikmi Arsenalu. Niektorí zostali v šoku, pretože s ničím iným ako s odchodom 67-ročného francúzskeho trénera nerátali. Toho po slabom piatom mieste v tejto sezóne Premier League na lavičke zrejme udržalo víťazstvo nad Chelsea vo finále FA Cupu 2:1.

Wenger je koučom Arsenalu od roku 1996 a dokázal s ním vyhrať Premier League 3x, avšak na ďalší titul čakajú “The Gunners” už od sezóny 2003/04. Zotrvanie Wengera na lavičke by mohlo znamenať odchody viacerých hráčov Arsenalu na čele s Alexisom Sánchezom a Olivierom Giroudom.

Zdroj: Sportbible.com, Twitter | Foto: Twitter