Fanúšikovia PSG zúria: Čo robil hviezdny Neymar, zatiaľ čo spoluhráči vyhrávali titul?

0
1

O víťazovi francúzskej Ligue 1 je po víkendovom šlágri PSG s AS Monaco rozhodnuté. Titul putuje práve do Paríža, ktorý rozdrvil a potupne zahanbil svojho konkurenta 7:1.

Paríž Saint-Germain tak po ročnej prestávke, kedy sezónu vyhrali práve “monacké kniežatá”, opäť oslavuje triumf v domácej súťaži. Za posledných šesť rokov sa klub z hlavného mesta tešil z titulu 5-krát. Tento posledný si PSG zabezpečilo 5 kôl pred koncom súťaže, a to práve v meraní síl s ich najbližším prenasledovateľom Monacom.

Pod totálnu deštrukciu svojho súpera 7:1 sa dvoma gólmi podpísali Di María, Lo Celso, po jednom presnom zásahu pridali Cavani s Draxlerom a vlastným gólom podčiarkol potupu svojho tímu Radamel Falcao. Samozrejme, na ihrisku chýbal zranený Neymar, no na prekvapenie mnohých, nesedel ani v hľadisku. Zlomového zápasu, v ktorom sa rozhodlo o titule pre jeho mužstvo, sa teda osobne nezúčastnil.

Fanúšikovia PSG by jeho rozhodnutie zrejme stráviť vedeli, avšak to by sa Neymar počas zápasu nemohol venovať úplne iným aktivitám. Najdrahší hráč sveta totiž hral poker, čím sa pochválil na svojom Instagrame. Fans Paríža na sociálnych sieťach okamžite označili chovanie brazílskej superstar ako nevhodné, či dokonca neprípustné. Na obranu Neymara treba dodať, že zápas svojich spoluhráčov mal zapnutý aspoň v pozadí na TV…

Neymar hrajúci poker počas zápasu PSG s Monacom

Zdroj|Foto: Twitter