FC Barcelona zase v problémoch: TOTO je pre ňu ZLÝ SEN!

FC Barcelona prežila riziko bankrotu a jej fanúšikovia boli v posledných týždňoch nadšení. Hráči sa prezentovali skvelým spôsobom, vynulovali v príprave Real Madrid. Dembélé zaspomínal na svoje TOP chvíle, Lewandowski, Kessié, Raphinha a ďalší hráči vytvorili z katalánskeho klubu opäť mašinu.

Krátko pred štartom La Ligy 2022-23 má ale FC Barcelona zase problém. A nie malý. Vedenie súťaže zamietlo jej pokus zapísať zvučné posily na súpisku pre nový ročník. Konkrétne sa jedná o Roberta Lewandowskeho, Raphinhu, Julesa Koundeho, Francka Kessiého a Andreasa Christensena.

Tiež sa im nepodarilo zaregistrovať Ousmane Dembélého a Sergiho Roberta, ktorí podpísali predĺženie zmluvy. Správa ďalej vysvetľuje: Pokusy Barcelony o registráciu ich nových hráčov v piatok zlyhali – La Liga zablokovala ich pokusy prihlásiť dohody do ich systému.

„Ak bude potrebné vykonať ďalšie operácie, urobíme to. Čakáme. Je to rozhodnutie, ktoré musí urobiť La Liga. Dodržali sme to, čo vyžaduje. Sme presvedčení, že ich budeme môcť zaregistrovať,” znie z Barcelony, ktorá sa pokúša “zbaviť” hráčov, akými sú Umtiti, Depay, Pjanič či Braithwaite, poprípade sa dohodnúť na znížení platov s Buquetsom, De Jongom a ďalšími futbalistami, ktorých príjmy sú astronomické. O 20 extra dobre platených hráčoch Barcelony sme písali nedávno.

→ AJ TÍTO HRÁČI BARCELONY MAJÚ BYŤ NA ODCHODE

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Frenkie de Jong (@frenkiedejong)

Zdroj: Givemesport | Foto: Instagram/O.Dembele7