Francesco Totti ľutuje iba 2 veci: Že nevyhral Ligu majstrov a nehral s týmto famóznym hráčom!

Francesco Totti je legenda a symbol klubovej oddanosti. V nedávnom rozhovore pre futbalový web Goal.com prezradil, že vo svojej kariére ľutuje len pár vecí.

40-ročný Francesco Totti nikdy neobliekal dres iného klubu ako AS Rím. Počas jeho bohatej kariéry ho však do svojich radov chcelo získať mnoho klubov. Najviac sa vie o intenzívnom záujme Realu Madridu v tzv. prvej ére “Galácticos”. Ako sám Totti povedal, nechýbalo veľa k tomu, aby sa tento prestup naozaj uskutočnil: “Pred mnohými rokmi som bol skutočne blízko prestupu do Realu Madrid. Pohrával som sa s myšlienkou opustiť Rím a ísť do Madridu. Bol som naozaj blízko prestupu, no nikdy by som neprestúpil do iného talianskeho klubu z rešpektu voči fanúšikom Ríma.”

A možno práve tento prestup mu mohol splniť aspoň jednu z dvoch vecí, ktoré vo svojej kariére ľutuje. Tou prvou je, že nikdy vo svojej kariére nevyhral Ligu majstrov a tou druhou, že si nikdy nezahral po boku jedného fantastického hráča: “Ľutujem, že som nikdy nehral s Ronaldom, brazílskym, a že som nikdy nevyhral s Rímom Ligu majstrov.” Len si to predstavte, útok s Tottim a Ronaldom na vrchole svojich kariér by bol postrachom každého tímu.

Francesco Totti s Ronaldom ešte v drese Interu Miláno

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter