Gareth Bale vraj ostáva v Madride, a toto je hlavný dôvod!

30-ročný waleský rýchlik Gareth Bale mal nemalý podiel na zisku štyroch trofejí v Lige majstrov behom rokov 2014-2018 a jeho gólová bilancia v Reale Madrid je už trojmiestna. Avšak, takmer neustále sa na jeho hlavu valí kritika a veľmi často je aj pre početné zranenia spájaný s odchodom. Navyše, denník AS ho zaradil pred pár dňami na túto prestupovú listinu.

Britské média, ktoré už viackrát niekdajšiu hviezdu Tottenhamu spájali s návratom do tohto klubu či dokonca prestupom do Manchestru United, Chelsea alebo PSG však majú mať iné informácie. Hoci sa nielen oňho zaujímal nedávno Carlo Ancelotti, pod ktorým prežil v Madride vydarené obdobie, Gareth Bale má vraj ostať najmenej ďalšiu sezónu v kádri Realu.

Podľa denníku The Sun totižto vedenie madridského giganta prehodnocuje svoju finančnú situáciu poškvrnenú súčasnou ekonomickou krízou, ktorá mu nemá dovoliť nejaké výraznejšie posilňovanie kádra. Bale má kontrakt platný do júna 2022 a veľmi reálne má figurovať na súpiske Realu napriek veľmi vysokému platu aj v sezóne 2020/21. Tá by bola preňho už ôsma v drese najúspešnejšieho celku histórie La Ligy.

bale real madridZdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter