Geoffrey Kondogbia z Valencie po zápase s Realom totálne zotrel Cristiana Ronalda!

Real Madrid v nedeľnom domácom zápase s Valenciou stratil po remíze 2:2 svoje prvé body v sezóne. Mužstvu chýbal nielen potrestaný Cristiano Ronaldo, ale aj vykartovaný kapitán Sergio Ramos a zranený Raphaël Varane.

Mužstvo sa tak muselo spoliehať na iných hráčov, z ktorých niektorí svojím výkonom sklamali. Najmä Karim Benzema zahodil niekoľko tutoviek, ktoré mohli znamenať výhru “Bieleho baletu”. Našťastie pre Real, vynikajúcu formu má mladík Marco Asensio, ktorý strelil obidva góly svojho tímu.

Viac radosti po zápase mali teda hostia z Valencie, medzi nimi aj 24-ročný francúzsky záložník Geoffrey Kondogbia, ktorý je v španielskom klube na hosťovaní z Interu Miláno. Práve on strelil druhý gól svojho tímu a dobrú náladu neskrýval ani pred novinármi. Žurnalista zo španielskeho denníka Sport chcel po zápase vedieť, či Cristiano Ronaldo Realu nechýbal až príliš: “Najlepší hráč chýbal…” zneli slová novinára. Nato Kondogbia reagoval sebavedomo a odpovedal: “Nevedel som, že Messi hrá v Madride.” 

Ktovie, ako veľmi tieto slová Cristiana Ronalda “ranili”. No ak by to chcel Kondogbiovi vrátiť, môže mu pripomenúť jeho gól do vlastnej brány… z polky ihriska.

Geoffrey Kondogbia

Vlastný gól Geoffreyho Kondogbiu z polovice ihriska si môžete pozrieť > TU <

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter