Hamšíkov NÁVRAT?! Prezident SSC Neapol má pre Slováka jasný návrh!

Marek Hamšík len pred pár dňami ukončil svoje pôsobenie vo farbách SSC Neapol. Jeho novým zamestnávateľom sa stal Dalian Aerbin FC. Prezident talianskeho celku však má jedno zaujímavé prianie.

Rekordný 110-násobný slovenský reprezentant pôsobil “pod Vezuvom” necelých 12 rokov. Za tú dobu sa stal rekordérom talianskeho mužstva, kde odohral dovedna 519 duelov, v ktorých nastrieľal 121 gólov a prekonal tak aj legendárneho Diega Maradonu.

Fanúšikom tohto celku bude pochopiteľne chýbať, podobne ako samotnému prezidentovi Aureliovi De Laurentiisovi. Ten novinárom povedal: “Marek odišiel. Je to zbohom, alebo len dovidenia? To bude záležať aj od neho.Verím, že by sa na chvíľu mohol vrátiť aspoň počas obdobia, keď bude mať čínska liga pauzu, kedy by sa mohol prísť rozlúčiť s fanúšikmi,” myslí si šéf SSC Neapol.

“Marekiaro” tak na Apeninskom polostrove nemusel povedať posledné slovo. Navyše, De Laurentiis jasne povedal, že Slovák bude mať v Neapole dvere vždy otvorené. Čo myslíte, vráti sa ešte niekedy aktuálne 31-ročný slovenský záložník do SSC Neapol?

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter