Handzuš sa zastal Ramsaya: „Poviem to veľmi jasne, … !“

46-ročný bývalý výborný slovenský útočník a držiteľ troch medailí zo svetových šampionátov Michal Handzuš bol do septembra 2022 aj funkcionárom SZĽH, no zo svojej funkcie pre nezhody v názoroch odstúpil.

Každopádne ale má čo povedať k rozličným témam a tentokrát sa zastal Craiga Ramsaya, ktorý podľa niektorých už nemá čo viac slovenskému hokeju ponúknuť. Niektorí poukazujú na jeho vek, iní na neúspech na šampionáte 2023.

Poviem to veľmi jasne – nie je lepší tréner pre slovenskú reprezentáciu ako Craig. Aj do budúcna. Môžem to povedať napriek tomu, že sa nepostúpilo do štvrťfinále. To je môj pohľad a vie to aj Miro Šatan.

Záležať bude už iba na Craigovi. Prišiel sem v roku 2018 na rok a . Každý rok sa ho darí prehovoriť. Nie je však lepší tréner pre našu reprezentáciu. Vidieť to na prejave nášho tímu a výsledkoch, o ktorých sme predtým ani neuvažovali.

Nemyslím si, že by to vôbec malo byť témou, že by sme ho mali vymeniť, pretože potrebujeme nový vietor. Sám Craig prináša nový vietor do reprezentácie každý rok v podobe nových a kvalitných hráčov. Je neoceniteľné, čo pre nás robí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denník SME (@denniksme)

Zdroj: Šport | Foto: Instagram