Hanebná štatistika Balea: 463 hráčov je túto sezónu lepších ako on!

Hviezda Garetha Balea pomaly zhasína, ak už celkom nezhasla. Walesan sa v Reale Madrid neuveriteľne trápi a vedenie “Bieleho baletu” sa teší na deň, kedy im z klubovej kasy prestane odchádzať 15 miliónová mzda pre tohto útočníka.

Najnovšia štatistika, ktorú uverejnila španielska Marca len potvrdzuje Baleov pád. V tejto sezóne strelil 30-ročný rodák z Cardiffu v drese Realu len 2 góly. Spomínaný madridský denník spočítal, že v sezóne 2019/20 rátajúc TOP 5 európskych líg je až 463 hráčov lepších ako on v štatistike strelených gólov. Dosť dehonestujúca vizitka pre hráča, ktorý poberá plat v takej obrovskej výške ako on.

Futbalista, ktorý má na svojom konte 250 zápasov za Real a v ktorých strelil 105 gólov je dnes jednoducho na nepoznanie. Nevie sa presadiť do základnej zostavy a je na príťaž celému vedeniu a tŕňom v očiach všetkých fanúšikov Realu Madrid. Iste, za svoje predošlé zásluhy k rôznym úspechom “Los Blancos” si zaslúži rešpekt, no spomínaná štatistika len odráža jeho strmhlavý pád.

gareth bale

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter