Horší ako Silva: Takto katastrofálne sa uviedol v novom tíme Higuaín!

Leto 2020 je pomerne bohaté na zaujímavé prestupy. Práve väčšie mená sú po príchode do nového pôsobiska pod drobnohľadom fanúšikov i všade prítomných médií viac, ako obvykle. Nie všetkým sa ale debut vydarí tak, ako v januári Haalandovi v Dortmunde či Suárezovi v nedeľu pri premiére v drese Atlética Madrid.

V sobotu veľmi zle začal svoje dobrodružstvo v Chelsea legendárny stopér Thiago Silva, veď Londýnčania len remizovali 3:3 vo West Bromwich a on sám sa podpísal pod jeden z gólov. V skorých ranných pondelkových hodinách (samozrejme nášho času) zažil svoju americkú premiéru zase Gonzalo Higuaín, bývalý kanonier Realu Madrid, Neapolu či Juventusu.

Jeho Inter Miami, ktoré vlastní David Beckham, totižto opäť neprekročilo svoj tieň a potvrdilo štatút aktuálne druhého najhoršieho účastníka MLS (z 26 celkov). Na pôde favorizovanej Philadelphie prehralo 3:0. Higuaín ale mohol v 77. minúte zmeniť priebeh stretnutia, keď za vtedajšieho stavu 2:0 dostalo Miami výhodu pokutového kopu. Argentínsky veterán avšak vôbec netrafil bránu. v ktorej stál jamajský reprezentačný brankár Andre Blake.

Zahodený pokutový kop Higuaína:

Foto | Video: YouTube/MiamiTotalFootball, Streamable.com