Hráči Juventusu majú o motiváciu postarané: Za výhru Ligy majstrov dostanú úžasnú odmenu!

Finále Ligy majstrov sa nezadržateľne blíži a napätie v jednotlivých fanúšikovských táboroch stúpa. Juventus a Real Madrid budú v Cardiffe sledovať milióny očí po celom svete.

Liga majstrov je bezpochyby najsledovanejšou klubovou futbalovou súťažou vôbec. S blížiacim sa finále hráči oboch mužstiev poskytovali rozhovory viac ako zvyčajne. Jedným z nich bol aj Dani Alves, ktorý v jednom z interview prehovoril aj o motivácii svojich spoluhráčov. Túžba po víťaznej trofeji futbalistov Juventusu je obrovská, veď v tejto súťaži naposledy triumfovali v roku 1996, keď vo finále po penaltovom rozstrele zdolali Ajax Amsterdam.

Dani Alves však prezradil, že hráči Juventusu boli dodatočne motivovaní aj samotným prezidentom klubu Andreom Agnellim. Ten totiž v prípade triumfu v cardiffskom finále prisľúbil Ferrari každému z hráčov “Starej dámy”.

Pre Juventus by to bola tretia trofej Ligy majstrov, keď predtým dokázali v sezóne 1984/85 vo finále zdolať Liverpool a v sezóne 1995/96 spomínaný Ajax. Ako zápas dopadne a či hráči budú Juventusu budú oslavovať treble, sa dozvieme už dnes o 20:45.

[poll id=”142″]

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter