“Hral, akoby ho týždeň mlátili.” Legenda tvrdo zvozila hviezdu LFC

Nie každý deň vyjde podľa predstáv. Ak ste navyše profesionálny futbalista a obliekate dres jedného z najsledovanejších klubov sveta, o to väčšia je kritika vášho zlého výkonu. Andy Robertson sa stal obeťou takýchto nelichotivých slov. Tie sa mu ušli aj od veľkých mien.

Hoci je Liverpool už istým majstrom Premier League, takto si zápas proti úhlavnému rivalovi z Manchestru určite nepredstavovali. Hráči aj fanúšikovia ostali po záverečnom hvizde mierne obarení, keď na výsledkovej tabuli svietilo 4-0 pre City. To však trvalo asi len do momentu, kedy si pokojne povedali, že sú už aj tak majstri. Veľké mená však nešetrili kritikou niektorých hráčov. Najviac si to zlízol krajný obranca Andrew Robertson, ktorému uštedril zopár nepekných slov Gary Neville.

“Robertson bol počas minulých dvoch sezón vynikajúcim hráčom Liverpoolu, ale dnes hral ako keby ho týždeň mlátili. Bol úplne mimo,” povedal pre Sky Sports. V kritike ho podporil aj bývalý hráč LFC Jamie Carragher. “Foden ho úplne zničil, zaslúži si veľký rešpekt. Vyzeralo to, akoby Robertson stratil hlavu,” vyjadril sa 42-ročný Brit. Andy tak má čo naprávať v nasledujúcich dueloch.

robertson liverpool

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter