Hrozba: Fanúšikovia LFC sa titulu po 30 rokoch nemusia dočkať!

Väčšina súčasných hráčov Liverpoolu ani len nebola na svete, keď klub získal svoj zatiaľ posledný domáci titul. Totižto to bolo ešte v roku 1990. Uplynulá sezóna bola pre LFC mimoriadna, no ani rekordný 97-bodový zisk Kloppovi a jeho zverencom k titulu nestačil. Aktuálne to vyzerá, že by sa snáď celý vesmír musel The Reds chrbtom otočiť, aby sa konečne nedočkali.

V 28. kole síce po prvýkrát v sezóne Liverpool prehral, keď nestačil na Watford, napriek tomu má však ohromný náskok. Manchester City má síce zápas k dobru, no stráca 22 bodov. Na Liverpool však môže číhať iná, nešportová nástraha.

V médiách neustále koluje téma koronavíru. Kvôli nemu sú v niektorých krajinách obmedzenia, opatrenia, čo sa týka športu, bolo odohraných množstvo zápasov bez divákov či dokonca boli odložené. Ak by sa stal koronavírus hrozbou aj pre Anglicko, môže sa stať, že bude nielen odložených, ale rovno zrušených množstvo stretnutí. Ak by sa ich počet vyšplhal nad určitú hranicu, ročník by mohol byť teoreticky anulovaný, resp. uzavretý od stola na základe krízového rozhodnutia kompetentných. Ako pravdepodobné to je, si len málokto odváži predikovať.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter