Hviezda AC Miláno na odchode: Podpísať ho má klub z Premier League!

AC Miláno nie je aktuálne na prestupovom trhu najaktívnejším klubom. Práve naopak. Klub z druhého najväčšieho talianskeho mesta podpísal toto leto len 3 nové akvizície. Teraz by však “Rossoneri” mali prísť o veľké meno.

Patrick Cutrone bol považovaný za jedného z budúcich ťahúňov mužstva zo San Sira. Lenže po príchode veľkej ofenzívnej sily – Krzysztofa Piąteka z Janova sa razom všetko zmenilo. Cutrone vypadol zo základnej zostavy Milána a stal sa len voľbou číslo 2 na post hrotového útočníka. Táto úloha sa mu však v tíme rozhodne nepáči a rád by privítal vo svojej kariére novú výzvu. Ozvať sa mu mal Wolverhampton Wanderers.

To, že Wolves sú blízko k dohode je fakt, že 21-ročný Talian opustil v sobotu svoj tím, ktorý absolvuje predsezónnu tour v Amerike a priletel domov do Talianska. V najbližších dňoch by mal byť pripravený rokovať o svojej budúcnosti. Za AC odohral celkovo 90 zápasov, v ktorých strelil 27 gólov. Prestupová čiastka za útočníka by sa mala pohybovať v rozmedzí 20 až 30 miliónov eur.

cutrone ac milano odchod

Zdroj: Mirror.uk, Transfermarkt.com | Foto: Twitter