Hviezda Bundesligy prešla lekárskou prehliadkou: “AC Milánu chcem vrátiť zašlú slávu!”

Jeden z najlepších obrancov Bundesligy Ricardo Rodríguez prestupuje do milánskeho AC. Hráč bol síce spájaný s prestupom do Liverpoolu či konkurenčného Interu, no napokon ho ulovili práve “Rossoneri”.

Švajčiarsky reprezentant Ricardo Rodríguez, ktorý hráva na poste ľavého obrancu, prešiel lekárskou prehliadkou a prestupuje do AC Milána z nemeckého Wolfsburgu. Taliansky denník Sky Italia už nového spoluhráča Juraja Kucku stihol vyspovedať. Ten sa netají tým, že vždy rád sledoval zápasy “Rossoneri”: “Vždy som sledoval Miláno, už oddávna. Keď som bol malý, sledoval som všetky zápasy. Toto je veľký tím a spoločne ho chceme vrátiť na vrchol.”

“Idoly? Nemal som žiadne konkrétne, páčil sa mi celý tím Rossoneri a sledoval som ich zápasy, pretože som ich považoval za skvelý tím,” prezradil Rodríguez. O záujme popredných európskych klubov sa v súvislosti s týmto hráčom hovorilo už pár sezón, avšak až teraz definitívne opúšťa bundesligový celok. Vo VfL Wolfsburg strávil šesť sezón, počas ktorých v 184 zápasoch strelil 22 gólov a na 28 asistoval.

Zdroj: Squawka.com | Foto: Twitter