Hviezda Liverpoolu Coutinho vybral troch najlepších hráčov sveta. Ronaldo medzi nimi chýba!

Opora FC Liverpool Philippe Coutinho momentálne laboruje so zranením a aj preto má teraz viac času na rozhovory s novinármi. V jednom z posledných interview vybral troch najlepších hráčov sveta a prekvapujúco medzi nimi chýba portugalská superstar Cristiano Ronaldo!

Hviezda Philippa Coutinha na futbalovom nebi neustále stúpa a je predmetom záujmu rôznych veľkoklubov. Medzi nimi nechýba ani FC Barcelona, a práve z radov tohto klubu načrel pri výbere troch najlepších hráčov sveta. O tom, že vybral hviezdneho Lionela Messiho niet pochýb, no pri výbere ďalších dvoch káder katalánskeho mužstva neopustil: “Traja najlepší hráči sveta sú trio MSN (pozn Messi, Suárez, Neymar).”

Mnohými považovaný za najlepšieho hráča sveta Cristiano Ronaldo zostal na úkor Neymara a Luisa Suáreza opomenutý. Prečo medzi top trojicu sveta nevybral aj hráča Realu Madrid? Coutinho svoj výber zdôvodnil a tým aj všetko vysvetlil: “Samozrejme, ďalší skvelí hráči sú aj v Reale Madrid, napríklad Cristiano Ronaldo, no trio MSN sa navzájom dopĺňa. Jeden je rýchly, druhý je šikovný a tretí je top strelec.”

Zdroj: Twitter | Foto: Facebook