Hviezda Realu Madrid na ODCHODE: Toto sú dôvody!

Po opätovnom príchode Zinedine Zidana sa v Reale Madrid podarilo s najväčšou pravdepodobnosťou odvrátiť odchod viacerých hviezd. Jedna z nich sa však napriek tomu mala rozhodnúť pre svoj koniec na štadióne Santiaga Bernabéua.

Azda najhorúcejšími kandidátmi pre odchod z hlavného mesta Španielska boli Isco a Marcelo. Obaja sa totiž dostali do nemilosti trénera, avšak to sa zmenilo po návrate francúzskeho kormidelníka. Paradoxne sa však klub údajne rozhodol opustiť jeho krajan.

Španielsky denník AS prišiel s informáciou, že podľa správ Jugones oznámil Raphaël Varane vedeniu klubu svoj úmysel opustiť Real Madrid. Celú situáciu vraj podrobne sledujú aj Juventus a Manchester United, ktorí majú o majstra sveta eminentný záujem.

Zlé jazyky hovoria, že jedným z dôvodov nie je len strata motivácie po troch víťazstvách v Lige šampiónov po sebe a nevydarenej sezóne. 25-ročný francúzsky stopér sa má hnevať na vedenie mužstva, že mu nepripravilo žiadnu poctu po jeho jedinečnom úspechu na MS v Rusku a dostal sa do tieňa Luku Modrića, ktorý vyhral Zlatú Loptu.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter