Hviezdna posila Bayernu: Prestupový cieľ Bavorov č. 1 je stávkou na budúcnosť!

Bayern Mníchov bojuje ešte na viacerých frontoch o veľké trofeje, no jeho vedenie sa po zisku Thomas Tuchela zameriava aj na posily do kabíny. Prestupový cieľ Bavorov č. 1 je veľmi logickou voľbou, a síce možnom náhradou Thomasa Mullera.

V prípade 33-ročnej stálice a ikony klubu sa dá očakávať, že svoje kariéru v Bayerne aj dohrá, podobne ako v nedávnej minulosti Phillip Lahm. Muller môže hrať na hrote i pod ním a rovnakým typom ofenzívneho univerzála je Kai Havertz, o rovné desaťročie mladší Nemec.

34-násobný reprezentant Nemecka je aktuálne kmeňovým hráčom Chelsea, pričom v Londýne má kontrakt do júna 2025. To však pri turbulenciách v kádri The Blues neznamená vôbec nič.

„Bayern je obrovský klub a pre mňa, najmä ako pre Nemca, je ťažké povedať nie, no mojím cieľom vždy bolo hrať aj v zahraničí a vidieť novú krajinu,” povedal. „Určite si s ním viem predstaviť spoluprácu. Vo futbale nikdy neviete, čo sa stane. Všetko sa môže stať veľmi rýchlo. Nikdy nehovor nikdy.” citoval Havertzove slová portál 90min ohľadom jeho možného prestupu do Bayernu a spolupráce s Thomasom Tuchelom, ktorý ho už trénoval aj v Chelsea.

Zdroj: 90min | Foto: a