Hviezdny PRESTUP na trase Neapol – Juventus. Bombardér už súhlasil!

Prestup, ktorý opäť poriadne nahnevá fanúšikov Neapola. Čo môže naštvať viac ako predaj TOP útočníka úhlavnému rivalovi? Nepriamo už takto putoval aktuálny tréner Juventusu, Maurizio Sarri, ktorý najprv pôsobil v SSC, potom išiel do Chelsea a napokon sa ocitol v Juventuse.

Podobnú trasu mal aj Gonzao Higuaín, ktorý však prestupoval z Neapola do Juventusu priamo v roku 2016 za šialených 90 miliónov eur. Teraz ho bude nasledovať ďalší útočný bombardér SSC. Poľský hrotový útočník Arkadiusz Milik už podľa renomovaného portálu Transfermarkt súhlasil s prestupom do Juventusu.

Nebude to však úplne jednoduché, keďže kluby sa stále nedohodli, či pôjde o prestup alebo výmenu. Ak by išlo o transfer, v hre je relatívne priateľská cena vo výške 40 miliónov eur, pretože Milikovi končí v Neapole zmluva v roku 2021. Ak by išlo o výmenu, najväčším kandidátom na odchod z Juve by bol jeden z trojice Federico Bernardeschi, Cristian Romero a Luca Pellegrini. SSC by však peňažným transferom, aspoň čiastočne pokryl drahý prestup Victora Osimhena z Lille.

milik

Zdroj: Transfermarkt.com | Foto: Twitter