Ikonický Švéd ostal verný svojmu imidžu: Na adresu Ronalda povedal TOTO!

Koniec Ronalda v Manchestri United a taktiež nie práve šťastný koniec rozprávky na šampionáte v Katare. Obdobie, ktoré žiaľ ikonický útočník naveky bude mať naveky napísané vo svojom životopise.

Čo sa naozaj stalo a kde je pravda? Každý asi verí niečomu inému, pravda bude zrejme niekde uprostred. Na jednej strane stojí ego ikony svetových trávnikov, na druhej pohľady Erika ten Haga či ďalších ľudí z vedenia Manchestru. Nehovoriac o tom, čo sa dialo v portugalskej kabíne.

Nikdy sa nedozvieme to, čo sa skutočne stalo. Každá strana povedala toľko, koľko mohla alebo koľko potrebovala na svoju obhajobu,“ začal Ibrahahimovič hodnotiť situáciu, ktorý je presvedčený, že každá zo strán (CR7, ten Hag, vedenie klubu) bola alibistická.

„V mojom prípade by sa niečo také určite nestalo. Každý sme nejaký a máme svoj imidž, ktorý si chceme udržať. Ja by som preto povedal všetko na plné ústa, pretože podľa mňa neexistuje lepší imidž ako ten, v ktorom ste sám sebou. V ich prípade sa teda celú pravdu dozvedieť nemôžeme. U mňa by sa to stalo,“ dodal 41-ročný futbalista.

Na adresu toho, čo sa dialo na svetovom šampionáte, povedal Švéd len toľko, že každý sa snaží podľa neho na takom fóre vydať zo seba to najlepšie, no všetci nemôžu byť víťazmi. A emócie pohltia všetkých, rozdiel je len v tom, či pozitívne alebo negatívne.

Stalo sa nemožné: Ibrahimovič končí kariéru už ako 41-ročný!

Zdroj: Dailymail | Foto: Instagram, YouTube