Inter Miami sa rozbieha: K Messimu aj štyria dlhoroční spoluhráči?

Inter Miami vyhral pomerne nečakane boj o Lionela Messiho a argentínska hviezda sa pripojí ku klubu Davida Beckhama 5. júla 2023. Možno však nebude jedinou zvučnou tvárou v tomto tíme MLS.

Doposiaľ Inter Miami navzdory očakávaniam v klube žiadne veľké mená s výnimkou Gonzala Higuaína nemal, to sa v lete 2023 teda mení. A väčšie meno ako Messi ani možné dotiahnuť nebolo. Tým to ale nekončí.

Hviezda NFL vyzvala Messiho na bizarný “súboj”: Aká bude reakcia Lea?

MOŽNÉ POSILY

Klub založený v roku 2018 obsadil v predošlej sezóne (teda 2022) celkové 12. miesto v súťaži, v tom aktuálnom sa mu ale vôbec nedarí a v približne polovici súťaže je posledný vo svojej konferencií a tretí najhorší v celej 29-člennej súťaži. A Messi by mohol prilákať do klubu aj iné veľké mená. O štyri také sa Inter Miami aj údajne pokúša.

1Sergio Busquets

O tom, že španielsky veterán zamieri do MLS sa hovorilo už uplynulé leto a behom sezóny sa nič nezmenilo. Busquetsovou prioritou má byť stále americká súťaž a príchod Messiho len zvyšuje pravdepodobnosť, že skutočne príde do Miami aj on. Mimochodom, netreba pripomínať, že v Barcelone boli spoluhráčmi viac ako dekádu.

Back