INTER to chce urobiť zase: Získa ďalšiu osobnosť z Premier League?

Inter Miláno získal v uplynulom ročníku ligový titul, čím ukončil 9-ročnú nadvladu Juventusu v Serie A. A to aj vďaka stávke na niekdajších hráčov z Premier League, akými boli Lukaku, Eriksen, Darmian, Young či Sánchez. V lete avšak prišiel o hviezdneho Achrafa Hakimiho a na post pravého obrancu či full-backa potrebuje náhradu.

Zohnať plnohodnotného náhradníka, ktorý by dokázal vyrovnať výkonmi Hakimiho, je veľmi obtiažne. Obdobnou kvalitou disponuje len pramálo hráčov, medzi ktorých je možné zaradiť Kyle Walkera, Trenta Alexander-Arnolda, Joaa Cancela či Daniho Carvajala. Avšak, Inter má mať v merku iného hráča.

Héctor Bellerin oblieka dres Arsenalu od mládežníckych čias, keď sem zamieril z barcelonskej La Masie. 26-ročný Španiel mal svojho času trhovú hodnotu aj 40 mil. €, no aktuálne klesla podľa Transfermarkt “len” na 25 mil. €. Podľa dostupných informácií ho je ale Arsenal ochotný predať len za 15 miliónov, čo by mohla byť za hráča jeho kvalít veľmi prijateľná čiastka. Uvidíme 239-násobného “reprezentanta” Arsenalu čoskoro po boku Milana Škriniara?

Hector Bellerin

Zdroj: Transfermarketweb.com | Foto: Twitter