Internet sa smeje z najnovšieho Messiho tetovania. Jeho význam je však fantastický!

Tetovanie a kariéra profesionálneho futbalistu v dnešnej dobe idú spolu ruka v ruke. Tomuto módnemu trendu prepadol nejeden hráč svetového kalibru, dokonca pre niekoho i ten najlepší – Lionel Messi.

Zatiaľ čo jeho najväčší rival Cristiano Ronaldo nemá tetovanie žiadne, fenomenálny Argentínčan ich má hneď niekoľko. Potetované má ľavé predkolenie, celú pravú ruku a tetovanie má dokonca aj na chrbte, kde má zvečnenú svoju milovanú matku.

Na telo Lionela Messiho však nedávno pribudlo nové tetovanie. Presný dátum jeho vzniku síce nie je známy, no predpokladá sa, že držiteľ piatich Zlatých lôpt si ho zaobstaral tesne po svadbe na prelome júna a júla. Messiho tetovanie sa nachádza na slabinách, respektíve skoro až na intímnych partiách.

Najnovšia ozdoba 30-ročného hráča Barcelony má symbolizovať pery jeho manželky Antonelly a bozk od nej, kamkoľvek pôjde, aby mal jej požehnanie. Internetová verejnosť však na čerstvé Messiho tetovanie zareagovala rôzne a skôr ho považuje za gýčové. Čo na jeho najnovší kúsok hovoríte vy?

Nové tetovanie Lionela Messiho

Zdroj: Mirror.co.uk, Givemesport.com | Foto: Instagram, Facebook, Twitter