Isco ponížil Verrattiho: Nasadil mu dokonalé jasličky a pridal 2 nádherné góly! (VIDEO)

Francisco Román Alarcón Suárez, známejší len pod prezývkou Isco, má skvelú formu. Počas minulej sezóny dokonale nahradil zraneného Garetha Balea v Reale Madrid a reprezentanta Walesu vytlačil zo základnej zostavy aj v úspešnom finále Ligy majstrov.

Vo výborných výkonoch pokračuje nielen v klube, ale aj v španielskej reprezentácii. V zápase kvalifikácie MS 2018 proti Talianom, odohranom na štadióne Santiaga Bernabéua, bol ústrednou postavou svojho tímu pri zrode víťazstva 3:0 Legendárneho Buffona prekonal najprv prekonal fantastickým priamym kopom a neskôr pridal i druhý gól parádou strelou spoza 16-ky.

Isco sa stal prvým hráčom v drese Španielska od roku 2004, ktorý strelil za reprezentáciu dva góly spoza 16-ky v jednom zápase. Jeho hernú pohodu dokonale vystihli jasličky, ktorými si vychutnal Marca Verrattiho, jedného z najžiadanejších hráčov na prestupovom trhu. Verratti už musel mať Isco plné zuby, pretože 25-ročný Španiel si s Talianom robil celý zápas, čo chcel. Na svojom domovskom stánku sa tak predviedol v tom najlepšom svetle.

Isco vs. Marco Verratti

Iscov gól z priameho kopu

Iscov druhý gól

Zdroj|Foto: Twitter