Jasný ÚMYSEL?! Toto spravil Sergio Ramos v 90. minúte zápasu!

Včerajší úvodný osemfinálový duel Ligy majstrov medzi Ajaxom Amsterdam a Realom Madrid sprevádzalo viacero zaujímavých veci. Okrem neuznaného gólu vďaka VAR, si totiž všetci všimli, čo spravil Sergio Ramos v 90. minúte zápasu.

Španielsky reprezentant patrí ku kľúčovým hráčom mužstva, čo si uvedomuje aj on sám. Preto by nerád absentoval v prípadnom štvrťfinálovom zápase. Podľa Goal.com si mal preto úmyselne vypýtať žltú kartu.

Tá prišla v 90. minúte a znamená, že Sergio Ramos si nezahrá v domácej odvete s Ajaxom Amsterdam. Do nej však ide Real Madrid s viac ako sľubným výsledkom a očakáva sa, že by to hráči mohli zvládnuť aj bez svojho kapitána. V prípadnom štvrťfinále tak bude mať na svojom konte s kartami čistý štít.

“Nechcem podceňovať súpera, ani si myslieť že dvojzápas je na konci. Vo futbale však musíte robiť ťažké rozhodnutia,” citoval Goal.com slová kapitána “Bieleho baletu”, ktorý naznačil úmysel dostať žltú kartu. Aj keď to neskôr prostredníctvom Twitteru dementoval, dáva táto úvaha logiku.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter