Je to tu: Ikonický Ibrahimovič začína čeliť svojej najväčšej obave!

Švédsku superstar Zlatana Ibrahimovića poznáme ako skvelého futbalistu, ktorý dáva krásne góly, ale aj zo sebavedomých vyhlásení, či už na adresu súperov, tímov, alebo o jeho genialite. Zlatan bol ešte v predošlej sezóne ťahúňom AC Milána a “doviedol” ho k titulu. V tejto sa objavil na ihrisku pre zranenia len štyrikrát a aktuálne sa rozhodol ukončiť kariéru.

Každopádne sa našla vec, čo aj veľkého Zlatana straší. Je to vec, ktorú by mnohí z nás nečakali a určite bude pre každého prekvapujúca. Pred viac dvomi rokmi sa Ibrahimovič vyjadril takto: Som vystrašený z toho, že by som mal prestať hrať futbal. Chcel by som ostať v klube celý život a vyhrať s ním ďalšie Scudetto”. 

Zlatan Ibrahimovič vtedy povedal, žeby chcel v Serii A zostať do konca kariéry, čo sa mu aj splnilo, a priznal sa, že sa “bojí prestať hrať” kvôli tomu, čo bude nasledovať po odchode do “športového dôchodku”. Na otázku ako dlho by chcel hrať, vtedy odpovedal takto: „Chcel by som hrať tak dlho, ako to len bude možné. Kým budem mať adrenalín, budem pokračovať,” povedal Ibrahimovič v nedeľňajšej talianskej diskusnej relácii Che Tempo Che Fa.

Stalo sa nemožné: Ibrahimovič končí kariéru už ako 41-ročný!

Zdroj: Skysports.comFoto|Video: Facebook/ZlatanIbrahimovic, Instagram/iamzlatanibrahimovic