Je to VONKU: CR7 a jeho zdravotný stav pred zápasmi Ligy majstrov!

Návrat Cristiana Ronalda do reprezentačného dresu sa príliš nevydaril. 34-ročný útočník neskóroval a navyše sa v zápase proti Srbsku zranil. Najväčšie obavy začali mať preto fanúšikovia Juventusu, ktorí sa obávali jeho dlhej absencie. Aký je teda jeho aktuálny zdravotný stav?

Kapitán portugalskej futbalovej reprezentácie musel v druhom kvalifikačnom zápase nútene striedať už v 30. minúte prvého polčasu. Z prvotných záberov to vyzeralo na svalové zranenie. Aj keď Cristiano ihneď po stretnutí všetkých ubezpečil, že svoje telo dokonale pozná a bude čoskoro v poriadku, predsa len vynechá zopár zápasov.

Podľa La Gazzetta dello Sport zranenie znemožní portugalskej hviezde hrať asi 15 dní. Podľa kalendára teda vynechá duely Serie A proti Empoli, Cagliari a prípadne aj proti AC Miláno.

Ako to však vyzerá so zápasmi štvrťfinále Ligy majstrov proti Ajaxu Amsterdam? Prvý z nich je na programe už 10. apríla 2019, čo znamená že by ho Cristiano Ronaldo mohol stihnúť. Bude to však veľmi natesno a rozhodnutie o jeho nasadení tak padne až pred zápasom.

Cristiano Ronaldo a jeho zranenie —TU—

Zdroj: As.com | Foto: Twitter