Je to VONKU: Kluby si stanovili CENU za Hazarda a Icardiho!

Koniec aktuálne sa ročníka sa čoraz viac približuje a s ním aj letné prestupové obdobie. Zmeniť dres by počas neho mohol minimálne jeden z dvojice Eden Hazard a Mauro Icardi. Ich kluby preto mali podľa denníka AS stanoviť cenu, za ktorú budú ochotní predať svoje hviezdy.

Hlavným záujemcom o oboch spomínaných hráčov je Real Madrid. Španielsky gigant plánuje vybudovať nový projekt a voľnú ruku mal v tomto smere dostať Zinedine Zidane, ktorému klub pribalil nemalý obnos peňazí na prestupy. Práve z tohto dôvodu by im cena, ktorú si milánsky Inter mal podľa denníka AS stanoviť za Icardiho, nemusela robiť výrazný problém.

Taliani údajne za svoj útočný klenot žiadajú 80 miliónov eur, čo nie je vzhľadom na súčasný futbalový trh závratná čiastka. Argentínsky útočník má navyše stále len 26 rokov. Do karát hraje “Bielemu baletu” aj fakt, že v Interi odmietol predĺžiť zmluvu a pre nezhody prišiel aj o kapitánsku pásku.

Zložitejšia situácia môže byť v prípade Edena Hazarda. Samotný belgický reprezentant síce už viackrát prejavil túžbu stať sa hráčom “Los Blancos”, avšak celú vec komplikuje zákaz prestupov, ktorý je trestom pre Chelsea FC.

Napriek všetkému mali Londýnčania stanoviť približnú čiastku za služby svojej ofenzívnej hviezdy. “The Blues” podľa uvedeného zdroja žiadajú sumu v rozmedzí 100 až 120 miliónov eur. Real Madrid by im navyše mohol v tíme ponechať Matea Kovačića, ktorý je v hlavnom meste Anglicka na hosťovaní práve z Madridu. Samozrejme, v prípade oboch hráčov nemožno vylúčiť ani ich odchod do iného celku.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter