Je to VONKU: Na ŠKANDÁL v slovenskom hokeji reagujú aj LEGENDY!

Vyjadrenie dvojice reprezentantov do 20 rokov spôsobilo v slovenskom hokeji obrovský rozruch. Verejnosť chce vedieť pravdu a súčasnú situáciu si nemohli nevšimnúť ani legendy slovenského hokeja, ktoré taktiež vyjadrili svoj názor.

Webový portál Cas.sk sa na situáciu v našej reprezentácii do 20 rokov a na vyjadrenia hráčov Pospíšila a Fafráka spýtal troch bývalých slovenských hokejistov. Prvým z nich bol legendárny Vincent Lukáč. Ten súhlasí s hráčmi a myslí si, že spravili dobre. Nasvedčuje tomu aj jeho vyjadrenie pre spomínaný web Cas.sk„A ešte toľko poviem, že brať ročný plat a vyhrať jeden zápas s Kazachstanom, to by som bral aj ja.“

Druhým opýtaným bol Dárius Rusnák, ktorý si naopak myslí, že si to hráči mohli vyriešiť medzi sebou. Na druhej strane je podľa neho zásadnou chybou, že nik z vedenia necestoval s tímom a preto je aj ťažké posúdiť, ktorá zo strán hovorí pravdu.

Posledné slovo dostal Jozef Golonka. 81-ročný rodák z Bratislavy bol taktiež za riešenie v rámci kabíny, avšak má jednu veľkú výhradu. Podľa neho by totiž bolo rozumné zaviesť kvóty pre cudzincov v našej najvyššej súťaži, aby tak viac priestoru dostávali práve naši mladíci. Čo poviete, dá sa s nimi súhlasiť?

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook