Je to VONKU: Neymar povedal PRAVDU o svojom zranení!

Strata takej hviezdy akou je Neymar by bola pre každý klub obrovským problémom. Brazílsky útočník aktuálne rehabilituje a jeho návrat sa odhaduje v apríli. Aké je však jeho zranenie skutočne vážne prezradil v nedávnom rozhovore.

Podobné zranenie sa 27-ročnému brazílskeho loptovému virtuózovi prihodilo aj pred Majstrovstvami sveta v Rusku, ktoré sa konali minulý rok. Futbalista PSG však prezradil, že vtedy išlo o vážnejšie zranenie.

Zranený Neymar leží na trávniku

“Nezranil som si len chodidlo, ale roztrhol aj väzy v členku. Aj preto bola moja liečba pred MS dlhšia a viac náročná. Zranenie členka býva veľmi nepríjemnou záležitosťou a vyžaduje si aj viac času, aby ste boli úplne fit,” prezradil bývalý hráč FC Barcelona.

Ten utrpel podobné zranenie aj 23. januára a od vtedy sa vo farbách Parížanov neukázal. Chýbal im aj v zápase proti Manchestru United na Old Trafford v osemfinále Ligy majstrov. V prípade postupu by však mohol zasiahnuť do štvrťfinálových bojov. Práve to však Neymara mrzelo najviac: “Plakal som celé dva dni” odpovedal na otázku, ako znášal svoje opätovné zranenie.

Zdroj: Timesnownews.com | Foto: Twitter