Je to VONKU: Skutočná PRAVDA o odchode Zidana z Realu Madrid?!

Toto leto sa stalo to, čo nikto nečakal. Zinedine Zidane prišiel len pár dní po zavŕšení víťazného hattricku v Lige majstrov so správou, že na lavičke Realu Madrid končí. Bývalý prezident “Bieleho baletu” Ramón Calderón údajne pozná pravý dôvod jeho rozhodnutia.

Madridský veľkoklub fungoval pod francúzskym trénerom ako dobre namazaný stroj. Tri víťazstvo v Lige šampiónov v troch rokoch po sebe boli toho jasným dôkazom. O to viac zarmútil fanúšikov a všetkých v klube, odchod ich bývalého hráča z postu trénera. Ihneď potom sa začali vynárať otázky, čo za týmto nečakaným rozhodnutím stojí.

Florentino Pérez sa mal spolu s trénerom stretnúť na predsezónnej porade, kde spolu prebrali viacero vecí. Práve na základe nej malo vzniknúť Zidanovo rozhodnutie opustiť klub.

“Zidane bol za to, aby Cristiano ostal v tíme a naopak, aby odišiel Bale. V skutočnosti však Pérez urobil presne opačne. Zidane chcel mať rozhodnutia o príchodoch a odchodoch hráčov vo vlastných rukách, čo však nebolo splnené a preto sa rozhodol pre odchod. Urobil dobre,” myslí si Ramón Calderón, ktorý svojho času pôsobil na poste prezidenta klubu.

Otázne však je nakoľko sú jeho slová voči Florentino Pérezovi nezaujaté, keďže je známe že sa s ním nemá príliš v láske. Ďalšou vecou je fakt, že Zidanov syn sa vyjadril na margo odchodu svojho otca, že si len potreboval oddýchnuť, čoho dôkazom je aj to, že doteraz neprebral kormidlo pri žiadnom inom tíme. Treťou nezodpovedanou otázkou je to, či vôbec mohol Florentino Pérez ovplyvniť rozhodnutie CR7 ostať v hlavnom meste Španielska. Názor si preto urobte sami.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter