Jeden z najlepších trénerov šokuje: Rád by som podpísal Zlatana!

0
2

Kým jedni ho milujú pre jeho výstrelky a zábavné vyhlásenia, druhí ho neznášajú pre nadmerné ego a sebavedomie. Áno, taký je Zlatan Ibrahimović, jedinečný a nenapodobiteľný. No napriek všetkým týmto veciam je potrebné dodať, že Ibra je ešte stále skutočným útočným zabijakom.

A tieto slová potvrdzujú aj štatistiky 37-ročného Švéda s bosniackymi koreňmi, ktorý v 22 zápasoch MLS strelil rovnaký počet gólov, pridal 3 asistencie a k tomu inkasoval až 7 žltých kariet. V nedávnom interview sa dokonca sám ponúkol Manchestru United a trénerovi Solskjaerovi dal jasne najavo, že ak by ho potreboval, je mu plne k dispozícií. Teraz sa však objavili možno ešte zvláštnejšie slová a to priamo od jedného z najlepších trénerov súčasnosti.

Carlo Ancelotti je veľkou trénerskou legendou v súčasnosti na lavičke SSC Neapol. Bývalý kouč PSG, Bayernu či Realu vyhlásil, že ak by mohol, rád by videl kontroverzného Ibrahimovića vo svojom klube. “Áno, rád by som podpísal Zlatana Ibrahimovića. Buď za menší poplatok, alebo zadarmo by som ho k nám určite priviedol,” povedal 60-ročný Talian televízií Sky v dnešnom rozhovore pred zápasom proti Juventusu.

V súčasnosti hrá Zlatan za LA Galaxy, predtým pôsobil vo viacerých veľkokluboch vrátane Barcelony, PSG a Manchester United. V Serie A pôsobil 7 rokov a vystriedal kluby ako Juventus, Inter a AC Miláno. Teraz by možno mohol svoje skúsenosti z tejto ligy oprášiť a prekvapivo si to nasmerovať do Neapola. Carlo Ancelotti by proti tomu rozhodne nič nemal.

ibrahimovic ancelotti neapol

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter