Jedinečná možnosť: Hlasujte za svoj najobľúbenejší slovenský klub!

Hokej má na Slovensku dlhoročnú tradíciu a mnohí z nás nielenže spomínajú na skvelé okamžiky z MS 2002, OH 2010 či ďalších úspešných turnajov našej reprezentácie, ale aj v čase, keď sa toľko nedarí, fandíme. A rovnako tak sa snažíme nejakým spôsobom podporovať naše kluby, hoci kritika úrovne Tipsport ligy, nehovoriac o nižších súťažiach, je na dennom poriadku.

Prakticky všetky tímy aktuálne počítajú finančné straty, o čom sme písali nedávno, a my len môžeme dúfať, že všetky budú pokračovať v činnosti aj v budúcej sezóne. Tentokrát tu však nie sme kvôli tomu, aby sme hodnotili úroveň nášho hokeja či našich domácich súťaží. My sme si pre vás pripravili jedinečnú anketu, v ktorej môžete zahlasovať za svoj obľúbený klub, pričom tým najúspešnejším sa môže aj vďaka vášmu názoru dostať napríklad aj na našom webe viac pozornosti.

Aby sa necítili diskriminovane ani celky, ktoré v sezóne 2019/20 nehrali Tipsport ligu, zaradili sme do ankety aj všetkých účastníkov Slovenskej národnej ligy (a teda druhej najvyššej súťaže). Anketu pochopiteľne neváhajte zdieľať ani medzi vašimi známymi, poprípade vo fankluboch tímu, ktorého ste fanúšikom.

Hlasujte tu:

Zdroj: Ex.co | Foto: Twitter, Facebook