Juhoamerická hviezda na odchode: Nečakaná posila pre Man Utd?

Manchester United sa v súčasnosti teší zo skvelej formy, vďaka čomu má na dosah umiestnenie v TOP4 vrámci aktuálnej sezóny Premier League. To by zároveň znamenalo účasť slávneho celku v Lige Majstrov. K tomu by bol zrejme potrebný aj o niečo širší káder a podľa španielskeho denníka AS nie je vylúčený príchod zvučného mena.

V ostatnej dobe sa Manchester United snažil zapojiť do A-tímu aj viacerých mladíkov, z ktorých najnádejnejšie vyzerajú Mason Greenwood a Brandon Williams. V prípade údajnej posily však nepôjde o mladosť, ale skôr o skúsenosť, čo nie je úplne Solskjaerov štýl.

Reč je totižto o Jamesovi Rodrízuezovi, ktorý je definitívne na odchode z Realu Madrid. Medzičasom už 29-ročný ofenzívny stredopoliar má byť aj v hľadáčiku Wolverhamptonu, Evertonu a ďalších klubov, no tak zvučný klub, akým je United, by sa odmietal zrejme len veľmi ťažko. Aktuálne by ani jeho cena nemala byť vysoká, veď za Real naskočil po návrate z dvojročného hosťovania v Bayerne len do 14 duelov a strelil jediný gól. Navyše, kontrakt mu vyprší už v júni 2021.

James je v nemilosti podobne ako Bale

Zdroj: Transfermarketweb.com, AS.com | Foto: Twitter