Juventus ani zďaleka nekončí: Na lane má úhlavného “nepriateľa” Cristiana Ronalda!

Prestupové obdobie sa ešte poriadne ani nerozbehlo a toto leto už prinieslo transfer roka v podaní Cristiana Ronalda a Juventusu. Turínsky klub už niekoľko rokov nemá v Serii A konkurenciu, keďže talianska najvyššia súťaž už 7 sezón nepoznala iného víťaza.

To sa však “Starej dáme” máli, pretože zverenci Massimiliana Allegriho túžia uspieť na európskej scéne a ukončiť tak viac ako 22-ročné čakanie na trofej Ligy majstrov. Najprestížnejšiu klubovú trofej ale dokáže vyhrať iba špičkové mužstvo s tými najlepším hráčmi a zdá sa, že touto cestou sa vybral aj Juventus.

Po angažovaní príchode Joãa Cancela, Emreho Cana či v neposlednom rade Cristiana Ronalda chce podľa talianskeho denníka Tuttosport Juventus priviesť ďalšie veľké meno. Tým nemá byť nikto iný než nekompromisný stopér Diego Godín z Atlética Madrid, s ktorým Ronaldo pravidelne počas mestských derby zvádzal ostré súboje a s ktorým si aj neraz skočil do vlasov.

32-ročný uruguajský obranca má s Atléticom kontrakt platný iba do leta 2019, čo chcú “bianconeri” využiť a priviesť Godína ešte tento rok. Madridský klub by naopak mohol využiť predposledné prestupové obdobie, v ktorom by za svojho hráča ešte zinkasoval peniaze a nepustil ho tak o rok zadarmo.

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter