Juventus chce POSTUP: CR7 posiela fanúšikom a súperovi JASNÝ ODKAZ!

Juventus je na pokraji vypadnutia z Ligy majstrov. Prehra 2:0 na ihrisku Atlética Madrid pre nich znamená ťažkú východiskovú pozíciu do domácej odvety. V tíme však majú Cristiana Ronalda a ten posiela fanúšikom a madridskému celku jasný odkaz!

“Stará dáma” angažovala 34-ročného portugalského útočníka práve kvôli túžbe po úspechu v Lige šampiónov. Ten je v aktuálnej sezóne vo veľkom ohrození. Juventus ani CR7 však pred blížiacou sa odvetou neskladajú svoje zbrane.

“Chcem povedať fanúšikom, aby v utorok mysleli pozitívne. Ich podporu budeme potrebovať. Máme skvelý a sebavedomý tím a môže to byť pre nás špeciálny večer. Pripravte sa na návrat,” jasne odkázal fanúšikom a svojmu madridskému súperovi portugalský reprezentant.

Ten je historicky najlepším strelcom v tejto súťaže, v ktorej doteraz nastrieľal rekordných 121 gólov. Bývalý hráč Realu Madrid na záver dodal, že futbal je nevyspytateľný a na domácom štadióne, budú chcieť na ich neočakávanú prehru v hlavnom meste Španielska, odpovedať tým najlepším možným spôsobom.

Zdroj|Foto|Video: Twitter