Kai Havertz konečne prestúpil! Podarený vtip spískal tréner aj klub

Chelsea prišla o svoj prestupový cieľ! Vyfúkol mu ho priemerný holandský klub! Fanúšikov Chelsea dnes premkol sekundový strach, že najväčšia nemecká hviezda prestúpila, avšak nie do ich klubu. Celý tento vtip má na starosti tréner Leverkusenu a administrátori Heraclesu na Twitteri.

Bayer Leverkusen vypadol v pondelkovom štvrťfinálovom zápase Európskej ligy s Interom Miláno po výsledku 1-2. V zápase sa gólovo presadil aj Kai Havertz, o ktorého prejavujú záujem veľkokluby, predovšetkým Chelsea. Na pozápasovej tlačovej konferencií včera došlo k veľmi úsmevnej situácií. Prsty v tom má taliansky žurnalista a tréner Farmaceutov Peter Bosz.

Na otázku novinára, či Kai Havertz odohral svoj posledný zápas v drese Leverkusenu odpovedal Holanďan chladnokrvne. “Áno, môžem exkluzívne vyhlásiť, že bude hrať v Heraclese Almo,” rozosmial žurnalistu Bosz. Na túto odpoveď zareagoval aj administrátor Twitterovej stránky Heraclesu a vytvoril status, ktorý potvrdzuje túto Boszovu odpoveď. Samozrejme, všetko bolo myslené s humorom a tak fanúšikovia Chelsea môžu naďalej dúfať v prestup nemeckého ofenzívneho záložníka.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter