Karius má “formu” ako hrom: Pozrite, čo zasa vyviedol v prípravnom zápase! (VIDEO)

Brankára Lorisa Kariusa si do Liverpoolu v roku 2016 z Mainzu vyžiadal sám Jürgen Klopp. Nemecký gólman mal byť konečne poriadnou oporou v bráne “The Reds”, kedže vtedajšia jednotka Simon Mignolet medzi troma žrďami často chyboval.

Tento prestup sa však doposiaľ nesie v znení známeho porekadla “z kaluže do blata”. Loris Karius napriek počiatočným sľubným momentom predvádza kiksy ešte častejšie než Mignolet a zdá sa, že čím ďalej, tým je ich viac. Nehovoriac o dvoch fatálnych chybách vo finále Ligy majstrov proti Realu Madrid, sa pred niekoľkými dňami na tréningu Liverpoolu prezentoval školáckou chybou.

Fanúšikovia “The Reds” sa len chytali za hlavu, no to ešte netušili, čo im ich brankár predvedie v prípravnom zápase proti celku Tranmere, ktorý pôsobí v 4. najvyššej anglickej súťaži. Po prvom polčase to vyzeralo na jasnú záležitosť Liverpoolu, veď zverenci trénera Kloppa viedli už 3:0. Na druhých 45 minút však Klopp vymenil celú jedenástku a za brankára Dannyho Warda prišiel do hry Loris Karius.

Ten pustil dostal dva góly a Liverpool sa strachoval o výsledok (3:2). Najmä prvý gól možno považovať za jeden z kategórie lacných, keďže prudkú strelu hráča Tranmere chcel chytať nezmyselne “do koša”. Odrazená lopta od Kariusa dopadla na zem, kde ju do siete dopravil pohotový Smith.

Chyba Kariusa v zápase proti Tranmere

 

Zdroj|Foto: YouTube.com, Twitter